• Rozdzielacz, przełącznik do Kolumn Rotel RSS-900

799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 10
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 10
Kurier 16
Kurier (Pobranie) 21
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 256448047

 

imagePrzełącznik RSS-900 Rotela stanowi odpowiedź na dylemat, przed którym stoi wiele osób poszukujących podłączenia wielu głośników z możliwością załączania poszczególnych sekcji oraz dokładnego i przejrzystego przesyłania sygnału ze wzmacniacza do pojedynczej pary głośników o wysokiej jakości.


 

 

 

Pięć par wyjść głośnikowych korzysta z unikalnej kompensacji impedancji, aby zachować jakość dźwięku, jednocześnie chroniąc wzmacniacz mocy przed jego uszkodzeniem, które mogłyby wystąpić w przypadku podłączenia wielu głośników do jednego wzmacniacza.

image

Szósta para wyjściowa („Direct”), zaprojektowana dla głównych głośników systemowych. Pracuje niezależnie od pozostałych podłączonych kolumn. Może być wykorzystana jako główny sygnał, a poszczególne sekcje możemy włączać lub wyłączać np. do kolejnych pomieszczeń, w zależności od potrzeb.

Posiadając taki przełącznik i mając kilka sal (np. konferencyjnych) można załączać do konkretnej sali sygnał z wzmacniacza. Może to być muzyka, lub jakieś komunikaty głosowe.

 

Przykład podłączenia:

image

 

Urządzenie jest używane. Służyło do demonstrowania zestawów kolumn w sklepie RTV

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie